Wstęp
  Początki 3-Red-Ants-Studio sięgają roku 1996. Od czasu, gdy zaczynaliśmy w przysłowiowym "garażu", nieustannie doskonalimy nasz warsztat, zdobywając doświadczenie i wiedzę.

  Obsesyjna precyzja, fascynacja technologiami cyfrowymi i pasja tworzenia - ten zestaw pozwala na tworzenie produktów, z których jesteśmy dumni, a naszym klientom, gwarantuje jakość i pełną satysfakcję.

  Podczas tworzenia projektów, stawiamy na sprawdzone i wydajne technologie, ale także na nowatorskie i unikalne rozwiązania. Pilnujemy przy tym, by profesjonalizm i rutyna, były zawsze równoważone polotem ostatecznego wykonania.
  Nasze ścieżki - czym się zajmujemy ?
Oprogramowanie
Od małych specjalistycznych narzędzi po duże wszechstronne aplikacje.
Od projektów dedykowanych dla pojedyńczego klienta po programy przeznaczone do masowego użytku.

Przez lata poznaliśmy prawie wszystkie gałęzie dzisiejszego software'u. Tworzyliśmy aplikacje sieciowe, bazo-danowe, związane z grafiką lub dźwiękiem, prezentacyjne, systemowe... a także malutkie narzędzia.

Potrzebujesz specjalistyczne oprogramowanie do Twojej firmy - jesteś we właściwym miejscu. Mamy doświadczenie w tworzeniu aplikacji dedykowanych pod przeróżne zastosowania.
Czy chodzi o:
animowaną prezentację 3D ?
statystyczno-księgowy analizator kondycji Twojej firmy ?
złożoną aplikację sterowania obrabiarką ?
a może... zwykły kalkulator z logo Twojej firmy...
My to dla Ciebie napiszemy !

WWW
Drobne strony-wizytówki, prezentacje flashowe, ale także rozwinięte portale, w pełni zarządzalne przez panele WWW.
Posługujemy się przy tym rozwiązaniami w pełni kompatybilnymi z szerokim dziś wachlarzem przeglądarek. Technologie preferowane przez nas opierają się na opensource'owym oprogramowaniu, co obniża dodatkowe koszty ponoszone przez naszych klientów.

Prowadzimy też własne tematyczne strony WWW. Zapraszamy między innymi na www.smiech.net i www.calculla.pl.

experymenty
mimo często "goniących" nas terminów (ang. DEADLINEs), robimy wszystko, by podtrzymywać naszą pasję i nie popaść w totalną rutynę. Dlatego regularnie, część naszego czasu przeznaczamy na tworzenie projektów, których przydatność jest conajmniej dyskusyjna, za to efekt - celem samym w sobie.

  Zapraszamy do współpracy z nami !