VLOUVRE
Galeria internetowa
  Wstęp
  Obrazki - w internecie znajdziesz ich miliony. W prawie każdym serwisie są jakieś zdjęcia, rysunki, comixy...

  Gdy obrazków jest kilka, ich oglądanie jest przyjemnością niezależnie od tego, jak są "poukładane" na stronie. Kiedy obrazków jest mnóstwo, webmasterzy próbują w różny sposób (i z różnym skutkiem) ułatwić ich przeglądanie.

  Nasza galeria to rozwiązanie, które gościom Twojej strony zapewni wygodny i efektowny sposób przeglądania obrazków, a Tobie szybką i łatwą administrację pokazywanej grafiki.
  Przykłady
  Poniżej kilka przykładów stron, na których możesz obejrzeć vLouvre w akcji:

WWW.GAMMA.ZG.PL - nasza galeria w najbardziej typowym, niemal bazowym wykonaniu. Prosty i delikatny design, jednopoziomowe menu wyboru kategorii, zestaw bazowych funkcji...
WWW.SMIECH.NET - przykład większej rekonfiguracji szablonu. Galeria pozbawiona menu kategorii, zestaw funkcji dopasowany do wymagań SMIECH.NET
WWW.MOJASZKOLA.PL - strona Zespołu Szkół Technicznych w Zielonej Górze. Zestaw bazowych funkcji na podstawowym szablonie, zadana z góry kolorystyka.
WWW.BUTTONS-STICKERS.COM - przykład wykorzystania silnika galerii jako podstawy do budowy sklepu. Nie ma tu elementów flashowych.  Krótki opis
Aby poznać możliwości vLouvre, najpierw proponujemy przyjrzeć się powyższym przykładom - to najbardziej obrazowy sposób pokazania co potrafi galeria. A poniżej, kilka przykładowych cech:

przyjmuje dowolne jpgi - dodanie obrazka jpg przez admina - to jeden klik. Wszystkie obrazki są automatycznie przeskalowywane do odpowiednich wielkości (a także jakości).
podział na grupy - obrazki można podzielić na grupy. Podczas oglądania użytkownik może je wybierać np. z rozwijanego menu... albo w dowolny inny sposób (można to dowolnie określić podczas tworzenia galerii - jak zwykle granicą jest wyobraźnia).
pełna dynamika - efekty przejść pomiędzy obrazkami, grupami obrazków, czy sposobami przeglądania są zależne tylko od granic wyobraźni... i tego co potrafi FLASH
łatwa administracja - wszelkie zmiany obrazków, zmiany podpisów itp. itd. - w łatwy sposób z panelu admina


 Screenshot z panelu administracyjnego


dodawanie wielu obrazków naraz - czasem, gdy trzeba załadować naraz wiele obrazków, uploadowanie ich jeden po drugim z poziomu przeglądarki - to straszne zajęcie :). Pomyśleliśmy także o tym: obrazki można załadować za pomocą FTP bezpośrednio na serwer, a potem tylko pokazać kategorię do której zostaną dołączone. Jeden klik i vLouvre automatycznie dołącza np 200 obrazków !
  Sposób działania
vLouvre do pełnego działania wymaga:
PHP - całość silnika napisana jest w PHP. PHP jest więc niezbędnym warunkiem do uruchomienia vLouvre.
MySQL - wszelkie dane o strukturze galerii (rozkład grup, opisy zdjęć, nazwy plików itp.) przechowywane są w bazie MySQL. W pewnych specyficznych zastosowaniach, vLouvre może pracować BEZ pomocy MySQL - jednak są to unikatowe przypadki.
ActionScript - jeśli wizualizacja przebiega we flashu (nie zawsze tak jest - patrz przykłady powyżej), to część flashowa jest napisana w ActionScript.


Ogólną budowę vLouvre pokazuje poniższy diagram:
  Jak nabyć vLouvre ? Ile kosztuje licencja na korzystanie z vLouvre ?
Do każego zamówienia podchodzimy indywidualnie !

Koszt vLouvre jest uzależniony od żądanych opcji oraz zastosowania docelowego - inaczej traktujemy strony prywatne czy edukacyjne, a inaczej zastosowania komercyjne.

Między innymi:
wykonujemy pełny design dla galerii lub tworzymy wygląd galerii na podstawie Twojego designu
dopasowujemy funkcje dostępne dla gościa Twojego serwisu wg wytycznych
instalujemy silnik galerii oraz panel administracyjny na Twoim serwerze
udostępniamy kody źródłowe


vLouvre nie traktujemy na zasadzie "sprzedaj produkt i do widzenia". Od początku (projekt) do końca (w pełni działająca i spełniająca założone funkcje galeria) współpracujemy z klientem wykonując uzgodniony zakres usług.

Skontaktuj się z nami !